KOZMODERM ANTALYA GÜZELLİK MERKEZİ

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

İĞNESİZNEDİR?

Iğnesiz Bu yenilikçi teknoloji, dudakları, sigara içen kırışıklıkları, kuruluk kırışıklıkları ve çok daha fazlasının büyük bir hacim birikmesini tedavi etmek için iğnesiz kozmetik uzmanlarına izin verir.
basınc ile cilt altına hyaluronic asit uygulayarak kırışıklıklar dan kurtulabilir, dudak büyültebilirsiniz. Vucuttaki yaglari eritebilirsiniz selulit fedavisi yapabilirsiniz Ağrısız acısız iğnesiz ödem Yok morluk yok acı yok

İğnesiz Botoks FORLLE’D

Japon teknolojisi Hyaluronik asid içerikli anti-aging bir cilt bakım ürünü ve cilt bakım türüdür.
Seçkin klinikler ve güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere uzmanlara sunulmuştur. İlk kullanımında ciddi sonuçlar, gözle görünen etkiler gösteren seçkin ve etkili bir bakımdır. Forlle’d teknolojisi Nobel Ödülü sahibi Koichi Tanaka ya aittir. Tüm Forlle’d ürünleri en küçük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir. Alışılmış bir ürüne göre Forlle’d Küresel patentli en küçük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine dermis tabakaya kadar nüfuz ederek ince çizgilerde açılma derin çizgilerde yumuşama ve cilt ovalinde gözle görünür toparlanma sağlar ve cildi gençleştirir.
Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle dayanmaktadır. Özel formülü sayesinde bileşenlerin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar.

RANDEVU VE SORULARINIZ İÇİN

Telefon: 0 507 037 66 78

Email: info@kozmoderm.com

Güzellik ve Kişisel Bakım Uzmanınız Kozmoderm

Forlle’d enjeksiyonsuz botox dolgu olarakta adlandırdığımız anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojili bir bakım üründür.
İçeriğindeki hyaluronik asit sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçüktür. Bu yüzden cildin en alt tabakasına kadar indirilebilme özelliğine sahiptir. Özel formülleri sayesinde bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar. Forlle’d ürünlerindeki hyaluronik asid nano teknoloji kullanılarak Japon ilaç fabrikasında üretilir.

Tüm cilt tiplerini nemlendiren, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cilt gençleşir, toparlanır ‘lift’ (kaldırma) etkisi oluşur, daha ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için idealdir. Bu terapinin etkisi yüksek etkili ürünler ile uygun masaj tekniklerinin uygulanmasından ileri gelir. Royal Mask, kolajen, elastin ve glikozaminoglükanların üretimini artıran fibroblastların harekete geçirilmesinde oldukça güçlüdür. Bunlar cildin elastikiyetini yeniden kazanarak genç görünümünü yeniden sağlarlar. Bitki özlerinin bir kombinasyonu olan RF Treatment Cream gençleştirici ‘concept to five’ kompleksi ve Tourmaline tozunun iyonize radyasyonu ile aktiviteyi artırır. Nihai sonuç iyileşen metabolizma ve artan cilt hücre yenilenmesidir. Bu terapiyi rutin cilt bakımınızın bir parçası haline getirin ve devamlı güzel olmanın keyfini çıkarın. İleri teknoloji ürünü etken maddelerin güçlü bir kokteyli ile uygulanan masaj cildin sıkı ve gözle görülür şekilde ışıltılı görünmesini sağlar

Bu müthiş ve önemli uygulama mükemmel ‘lifting’ işlemi sağlar ve cilt üzerinde fark edilir bir gençleşme etkisi yaratır. Enjek¬siyona gerek kalmadan mezoterapi uygulaması kadar etkilidir! Bu invazif olmayan metod, Forlle’d tarafından geliştirilen düşük moleküllü içerikler sayesinde istenilen içeriklerin cildin altına enjeksiyon gerektirmeden nü¬fuz edilmesini mümkün kılıyor. Görsel herhangi bir kontra endikasyonu olmadığından aynı zamanda daha güvenlidir. Bio Pure, her kullanıcının ihtiyacına cevap vermede kullanılabilecek düşük moleküllü bir serum serisidir. Bakım programımız sadece cildinizdeki önemli maddelerin eksikliğini gidermekle kalmaz, aynı zamanda bunların üretimini de artırır. Sadece dört veya beş uygulama sonunda elde edilen sonuçlar enjeksiyon gerektirecek uygulamalar ile karşılaştırılabilecek durumdadır! İnvasiv olmayan Biofiller terapisi, ayrıca estetik operasyonu hazırlık aşamasında, estetik operasyonu sonrası iyileşme döneminde ve peeling uygulamalarından sonra kullanılabilir. Botox veya enjeksiyon dolguya güvenli bir alternatif olan bu invaziv olmayan düşük moleküler bakım kişinin cilt ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir. Dört – beş uygulamadan sonra cildiniz daha yenilenmiş, daha genç ve toparlanmış görünecektir.

Özellikle yağlı ve problemli ciltler için tavsiye edilen bu bakım prosedürü derinlemesine temizleme ve detoks sağlar. Cildin kendini koruma ve yenileme yeteneğini yükseltir. Sonuçlar etkileyicidir. Bakım uygulamasından sonra sebum üretimi normalleşir. Cildin doğal bağışıklık sistemi, zararlı ortam faktörlerinden kendini koruyabi¬lecek hale gelir ve cilt hücreleri yeniden bütünlük kazanırlar. Formül bir dizi etkili etken maddeyi birleştirir. Ka¬olin, bentonit ve talk; ölü cilt hücrelerini temizlerken, sebum fazlasını da yok eden güçlü emicilerdir. Kil, kılcal damarlardaki kan dolaşımını hızlandırır, enama ve konjestif şartları azaltır. Yenilikçi bir teknolojiyle uygulanan bu derinlemesine temizlik prosedürü yağlı cilt için idealdir. İşlem hassasiyet yaratmaz ancak oldukça etkilidir. Sadece birkaç uygulamadan sonra sebum üretimi normale dönerken cildin doğal direnci de yerine gelir.