KOZMODERM ANTALYA GÜZELLİK MERKEZİ

KALICI MAKYAJ (MIKRO PIGMENT )

  • Mikro Pigmentasyon düzgün olmayan çizgileri düzeltmek için çok kullanışlıdır.
  • Kısa bir kaşı uzatmak.
  • Belirgin olmayan veya hiç var olmayan kaşları çizmek.
  • Dudak çizgilerini düzeltmek.
  • Göz çizgisini yukarı kaldırmak.
  • Daimi makyajlı görüntüsü verir

Kaş Konturu (Microblading)

Halk arasında kalıcı kaş olarak da bilinen yöntem, kaş bölgesini yeniden yaratmak veya o bölgedeki boşlukları doldurmak amacı ile uygulanır. Yapılan uygulama sonucunda bozuk kaş şekli düzeltilir, düşük kaşlar kaldırılabilir ve dökülmüş kaş görünümü ortadan kaldırılır.
Bunun yanında kaşların uç kısımlarının sarkması kişileri yaşlı ve yorgun gösteren bir durumdur. Böyle durumlarda genellikle estetik operasyonlara başvurulur. Ancak microblading uygulaması sayesinde kaş yukarıya çekilebilir ve kişi en az 6 yaş daha genç gösterebilir.
Microblading, ilk yapılığında gözünüze çok koyu görünebilir. Ancak sabretmeli ve bir süre beklemelisiniz. Çünkü kısa süre içerisinde cilt kendisini yeniler ve pigmentler doğal bir görünüm ortaya koyarlar.
Siz de kaşlarınızı vurgulamak, daha kavisli kaşlara sahip olmak ve bozuk kaş şeklinizi düzeltmek isterseniz kalıcı kaş uygulaması yaptırabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı makyaj çeşitleri arasında yer alan kalıcı eyeliner uygulaması ile büyük gözlerinizi daha orantılı gösterebilir, bitişik gözlerinizi ise daha ayrık gösterebilirsiniz. Bunun yanında küçük gözleriniz olduğundan şikâyetçiyseniz
bu uygulama ile gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlayabilir ve daha çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.
Kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında göz kapaklarında hafif kızarıklık ve şişme olabilir. Ancak bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü bu şişlik ve kızarıklıklar birkaç gün içerisinde kaybolacaktır. Bunun yanında uygulama sonrasında renk gözünüze çok koyu görünebilir. Bu koyu görünüm zamanla daha doğal bir hal alacaktır. Bunun yanında işlem sonrasında uzmanınız tarafından önerilecek olan kremi mutlaka düzenli olarak kullanmalısınız.

Kalıcı Dipliner

Kalıcı dipliner işlemi, kirpik dibine uygulanarak daha derin bakışlar kazandıran bir uygulamadır. Bu uygulama kalıcı eyeliner uygulaması ile karıştırılmamalıdır. Çünkü kalıcı eyeliner uygulaması, dipliner uygulamasına göre daha kalındır ve göz kapağı üzerine uygulanır.
Kalıcı dipliner uygulaması sonrasında, kullanılan pigmentler içerisinde ağır metal dioksitler olmadığı için renk değişimi yaşanabilir. Bu renk değişimi genellikle zamanla kendi renginden açılarak çıkma yönündedir. Yani lacivertleşme ya da grileşme gibi olumsuzluklar ile karşılaşılmaz.
Siz de kalıcı dipliner uygulaması ile gözlerinizi belirginleştirip kusurlarınızı saklayabilirsiniz. Bunun yanından her kadının şikâyetçi olduğu sabahları yüzde oluşan solgun görünümün önüne geçebilir, sabahları çok daha zinde bir görünüm ile uyanabilirsiniz.
Tüm bunların yanında ister kalıcı eyeliner ister microblading uygulaması yaptırın fark etmez. Göz ve yüz tipinize en doğru uygulamayı tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır.

RANDEVU VE SORULARINIZ İÇİN

Telefon: 0 507 037 66 78

Email: info@kozmoderm.com

Güzellik ve Kişisel Bakım Uzmanınız Kozmoderm